Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamknięto część Aqua Lublin, przez „brak higieny klientów”. Ktoś zanieczyścił wodę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2017 r. o 11:14 Powrót do artykułu
Ktoś puścił kleksa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie kto jest winny?! Pamiętacie spot DOŚĆ KOMPROMISÓW z manify 8 marca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu komunikować i ustalać pewnie jakieś głupie bachory z rozkoszy pływania narobiły do basenu bo nie było mamusi może obok która pyta co sekunde"chcesz siusiu", takie drą te obszczymurki ze strefę dla nich powinni wydzielić dźwiękoszczelną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 proc. Polaków myje się raz w tygodniu lub rzadziej, statystyczny Polak zmienia majtki co drugi dzień, 4 miliony Polaków (czyli prawie co dziesiąty!) nie sięga w ogóle po szczoteczkę do zębów, 60 proc. nie korzysta z wody i mydła po wyjściu z toalety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo się ludzie NIE MYJĄ I WALĄ DO BASENU ciekawe czy walą do wanny w domu??????!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to samo jest czasami na SPA Orkana, bakterie wykrywaja, nikt sie w Lublinie nie myje przed basenem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety na Aqua nie chodzę już od dłuższego czasu właśnie przez czystość. Ludziom nie zwraca się uwagi, nie uświadamia ich i potem  czuć potem, widac że ktoś kapie się w bieliźnie... Sama czystosc obiektu pozostawia wiele do życzenia. Osobiście wolę basen na orkana, gdzie są mniejsze tłumy, jest czysto, intymnie i nikt nie bulwersuje się jak zwróci się im uwagę. Może mniej atrakcji ale komfort znacznie większy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już co jak co ale czysto tam jest i to bardzo to brak higieny osobistej u ciebie jeszcze psychicznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie spot DOŚĆ KOMPROMISÓW z manify ? Mamy winnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który sikal do basenu? Przyznac sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można nazwać żartem załatwianie potrzeb w basenie? To rozumowanie całkowicie chore! Może w następnym tekście tegoż autora dowiem się , że na obwodnicy doszło do kraksy kilku samochodów, bo ktoś dla żartu stanął swym autem w poprzek drogi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem i przyznam, ze instrukcja na scianie po polskiemu jest bardziej dokladna niz regulamin po angielskiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • LUBELSKIE ĆWOKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w/g badań 63% BRUDASÓW leje do basenów dobrze,że jeszcze nie s...ją te pierwotniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwo, szatnia męska w strefie H2O juz w poniedziałek rano była, kolokwialnie mówiąc zaszczana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę się przyznać, że raz zdarzył mi się wypadek na  części zewnętrznej. Miałem biegunkę i chciałem puścić cichacza a ku mojemu przerażnu- zesrałem się, klocek miał chyba ze 30 cm. Czym prędzej uciekłem do środka. Za 10 min patrzę- a tu klocek dumnie wpływa sobie do środka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spot manify "DOŚĆ KOMPROMISÓW" i mamy winnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nikt nie powie oficjalnie co się stało....Tylko podejrzewać mozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za matoł pisze "mamy winnych", jak nawet nie wie, co się stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jgvhvbbb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...